دکتر ملک زاده به عنوان معاون تحقیقات و فناوری در سمت خود ابقا شد

دکتر ملک زاده به عنوان معاون تحقیقات و فناوری در سمت خود ابقا شد

سلامت نیوز: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر رضا ملک زاده را درسمت خود به عنوان معاون تحقیقات و فناوری ابقا کرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:
اینک که با اتکال به خداوند متعال و تأیید ملت بزرگ ایران دولت تدبیر و امید در آغاز راهی دوباره در جهت شکوفایی و توسعه هر چه بیشتر کشور قرار گرفته است، با عنایت به تخصص، تعهد و تجربیات ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ در سمت معاون تحقیقات و فنآوری ابقاء میشوید تا در چهارچوب قوانین بالادستی به ویژه سیاستهای کلی سلامت ابلاغی مقام معظم رهبری، قانون برنامه ششم توسعه و برنامه های ارائه شده توسط اینجانب در صحن مجلس شورای اسلامی و با بکارگیری توان و ظرفیت پژوهشگران علوم پزشکی کشور نسبت به تحقق اهداف نقشه جامع علمی کشور در حوزه سلامت، حمایت از تحقیقات کاربردی، توسعه هدفمند شبکه های تحقیقاتی و شبکه های دانشی، توسعه مراکز رشد، پارک های فنآوری و شرکت های دانش بنیان و نیز حمایت از تحقیقات بومی و سنتی و ارتقاء جایگاه پژوهش¬های علوم پزشکی کشور در سطح بین المللی اقدام نمائید.

امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف محوله با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در جهت ارتقاء سلامت مردم موفق باشید.

لینک منبع

(۰)
تیزری از کانسپت الکتریکی هوندا اوربان

تیزری از کانسپت الکتریکی هوندا اوربان

تاریخ:

نمایشگاه خودروی فرانکفورت ۲۰۱۷ حدود دو هفته دیگر آغاز بکار خواهد کرد و ما می‌دانیم که هوندا با چه محصولاتی در این رویداد حاضر خواهد بود. بیشتر چشم‌ها به دنبال کانسپت الکتریکی اوربان خواهند بود. این خودرو قدم بعدی هوندا به‌سوی الکتریکی سازی در بازار اروپا خواهد بود.

تنها یک تصویر تیزری از این خودروی مفهومی منتشر شده و در آن شاهد صفحه‌نمایشی آبی‌رنگ با میزان شارژ باتری هستیم. با توجه به نام خودرو می‌توان گفت که این کانسپت یک خودروی شهری کوچک همانند مدل P-NUT رونمایی شده در سال ۲۰۰۹ خواهد بود.

همچنین نسخه پیش‌تولیدی CR-V هیبریدی پیش‌نمایشی از جدیدترین نسل این کراس اوور برای بازار اروپا خواهد بود. این خودرو برای اولین بار در اوایل سال جاری در نمایشگاه خودروی شانگهای دیده شد و دارای سیستم رانندگی هوشمند اسپورت هیبرید هوندا بود که از مدل آکورد هیبرید ۲۰۱۷ گرفته شده بود. خودروی یاد شده دارای پیشرانه ۲ لیتری بنزینی به همراه دو پیشرانه الکتریکی است که خروجی ترکیبی ۲۱۲ اسب بخاری را ارائه می‌کند. مدل هیبریدی شده CR-V از نظر ظاهری تقریباً مشابه مدل سنتی است اما نشان هیبرید روی گلگیر جلو به چشم می‌خورد.

کانسپت اوربان و نسخه پیش‌تولیدی کراس اوور هیبریدی به مدل اروپایی جاز ملحق خواهند شد. این خودرو چند هفته پیش معرفی شده است. جدای از تغییرات مناسب ظاهری، این مینی کلاس B دارای مدل اسپورت با پیشرانه ۱٫۵ لیتری بنزینی با خروجی ۱۲۸ اسب بخار است. هوندا در ماه نوامبر سفارش‌ها برای این خودرو را آغاز خواهد کرد و اولین نمونه‌ها اوایل سال آینده به دست مشتریان خواهند رسید.

موضوع آخر اینکه دهمین نسل سیویک محبوب نیز با پیشرانه توربودیزل در فرانکفورت حاضر خواهد بود.

لینک منبع

(۰)
سرپرست دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتی، درمانی خراسان شمالی منصوب شد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی خراسان شمالی منصوب شد

سلامت نیوز: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر علی حق بین را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی خراسان شمالی منصوب کرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر علی حق بین
استادیار محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی خراسان شمالی

با سلام؛
نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی خراسان شمالی منصوب میشوید.
از جنابعالی انتظار دارم با استفاده از توان تخصصی و کارشناسی اعضای هیأت علمی و کارکنان محترم دانشگاه و استفاده از ظرفیت منابع بالقوه سایر بخش های حوزه مأموریت خود و در چهارچوب قوانین بالادستی به ویژه سیاستهای کلی سلامت ابلاغی مقام معظم رهبری، قانون برنامه ششم توسعه و برنامه های ارائه شده توسط اینجانب در صحن مجلس شورای اسلامی اقدامات زیر را انجام دهید:
۱٫ تأمین، حفظ و ارتقاء سطح سلامت مردم به ویژه محرومین و نیازمندان
۲٫ عملیاتی نمودن برنامه ششم توسعه و برنامه سلامت دولت دوازدهم
۳٫ ارتقاء برنامه های جاری حوزه های بهداشتی، درمانی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی
۴٫ صیانت از منابع انسانی، فیزیکی و مالی
۵٫ توسعه عدالت در سلامت در حوزه مأموریت خود
۶٫ توجه به امر اعتدال، توان مندی و شایسته سالاری در انتصابات و تکریم اعضای هیأت علمی و کارکنان حوزه سلامت
امید است با اتکال به خداوند متعال و در جهت خدمت به ملت شریف ایران با حضور مستمر در بین مردم و سفر به شهرستان ها به ویژه مناطق محروم، در انجام شایسته وظایف با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.

لینک منبع

(۰)